Nasze produkty

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nową gamę produktów DELUXE, które starannie uzupełniają naszą dotychczasową ofertę. Wprowadziliśmy na rynek lód w kostkach i lód kruszony by spełnić Wasze najwyższe oczekiwania. Od teraz wszelkiego rodzaju napoje, możecie Państwo schładzać przy użyciu lodu, wyprodukowanego z najczystszej wody przy zachowaniu najnowszych technologii. Zdecydowaliśmy się zaoferować małą kostkę o wymiarach średnio 21×21 mm, gdyż najlepiej Naszym zdaniem, komponuje się ona z napojami w tym alkoholowymi.

 

Sekretem wódki Deluxe jest niewątpliwie jej przepis, oparty na starej recepturze, opracowanej dla najwyższej rangi białoruskich dygnitarzy, który sprawia, że z powodzeniem konkuruje ona wśród najlepszych wódek świata.

 

Historia gorzelni Mińsk Kristall sięga 1839 roku, w którym dwaj bracia – Jankiel i Zelman Rakovschiks, rozpoczęli produkcję wódki. Na początku firma dysponowała niewielkim aparatem destylacyjnym i zatrudniała 20 pracowników. Obecnie gorzelnia zatrudnia ponad 800 pracowników i produkuje 14 milionów cases (1 case = 8,4 l) wysokiej jakości spirytusu rocznie.

 

Wódka Deluxe produkowana jest z mieszanki starannie wyselekcjonowanych zbóż: pszenicy i żyta. Surowiec używany do produkcji pochodzi z zakontraktowanych pól uprawnych pozostających pod stałą kontrolą pracowników produkcyjnych. W procesie fermentacji dodawane są wyselekcjonowane, czyste kultury drożdży.

DELUXE Orginal Vodka

Miękka i odpowiednio zmineralizowana woda źródlana sprawia, że wódka Deluxe szczyci się najwyższym stopniem czystości. Woda używana do procesu produkcji pochodzi ze studni artezyjskich i wydobywana jest z głębokości ponad 280 m. Spirytus zbożowy, używany do produkcji wódki Deluxe, wytwarzany jest w małych partiachw sześciokolumnowej instalacji odpędowej.

 

Wódka Deluxe na etapie swej produkcji poddawana jest procesowi siedmiokrotnej destylacji, a na szczególną uwagę zasługuje trzykrotny, unikalny proces filtracji. Pierwsza filtracja tzw. srebrna odbywa się w stałej temperaturze, poprzez elementy filtrujące wypełnione srebrem i bezpyłowym węglem aktywowanym, pochodzącym z łupin kokosa. Druga filtracja kryształowa dokonywana jest w kolumnach wypełnionych kryształami kwarcu oraz granulami bursztynu. Trzecia filtracja tzw. złota oznacza filtrację wódki przez elementy filtrujące wypełnione złotem.

Deluxe Crystal Vodka

Wódka Deluxe ma aromat chlebowy, przyjemny w smaku miękki i lekko słodki, charakterystyczny dla wódek produkowanych z pszenicy i żyta. Najlepiej smakuje lekko schłodzona lub serwowana na kostkach lodu. Doskonałe walory smakowe czynią z Deluxe produkt ultra premium i predysponują ją do użycia w najznamienitszych koktajlach serwowanych na światowych salonach. Dostępna jest w satynowej butelce, zamykanej korkiem i zdobionej złotą grafiką o pojemności 0,7l i 40% zawartości alkoholu (40 vol., 80 proof).

Wyjątkową odmianą jest DELUXE Crystal Vodka, której produkcja odbywa się w równie pieczołowity sposób. Jest to wódka niezwykle delikatna, co zawdzięcza aż dziesięciokrotnej destylacji, która połączona z wieloetapowym procesem filtracji przy użyciu złota i kryształów, czyni ją jedną z najsubtelniejszych wódek na rynku.

Koniaki Deluxe Crystal

Deluxe Crystal VSOP to staranne połączenie kilku wybranych koniaków i opracowane głównie z winogron wyhodowanych na kredowym zboczu regionu Fins Bois.

DELUXE CHAMPAGNE

Starzenie się przez co najmniej 3 lata Deluxe Crystal Champagne Pinot Noir to elegancki szampan, o żywym i intensywnym nosie, oferujący nuty letnich owoców: gruszki, pigwy, kandyzowanych owoców.

Deluxe Energy Drink

Zadeklaruj wojnę swojemu zmęczeniu! Deluxe Energy zapewnia energię, której potrzebujesz, kiedy jej potrzebujesz: większą moc, lepszą koncentrację, większą wydajność.

Deluxe Voda

Szukaliśmy daleko i znaleźliśmy najczystszą wodę na świecie.Znaleźliśmy go na lodowcu subarktycznym w odległym, wyjątkowo dziewiczym regionie Norwegii.

DELUXE Crystal Ice Cream

Niezaprzeczalny must have letnich imprez, niesamowite lody w których można poczuć wyrafinowany smak DELUXE Crystal Vodka. Swój orzeźwiający smak zawdzięczają doskonałym składnikom smakowym, które tworzą kompozycję: Mojito Drink (smak napoju Mojito), Orange Drink (cytrusowe orzeźwienie pomarańczy) oraz Cranberry Drink (wspaniale komponujący się z wódką smak żurawiny).