Oferta

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nową gamę produktów DELUXE, które starannie uzupełniają naszą dotychczasową ofertę. Wprowadziliśmy na rynek lód w kostkach i lód kruszony by spełnić Wasze najwyższe oczekiwania.
 
Od teraz wszelkiego rodzaju napoje, możecie Państwo schładzać przy użyciu lodu, wyprodukowanego z najczystszej wody przy zachowaniu najnowszych technologii. Zdecydowaliśmy się zaoferować małą kostkę o wymiarach średnio 21×21 mm, gdyż najlepiej Naszym zdaniem, komponuje się ona z napojami w tym alkoholowymi. 
 
Zapraszamy do zakupu, zarówno odbiorców indywidualnych jak również Bary, Kluby Muzyczne, Hotele, Kasyna, Restauracje, Domy Weselne. Uświetniamy także wszelkiego rodzaju Bankiety, Szkolenia, Konferencje i Imprezy. Jesteśmy także w stanie dostarczyć nietypowe formy lodowe, na konkretną imprezę.
 
Szukajcie DELUXE ORIGINAL ICE  w najlepszych Sklepach, Restauracjach, Hotelach i lokalach.
 

Nasze produkty

DELUXE Orginal Vodka

Miękka i odpowiednio zmineralizowana woda źródlana sprawia, że wódka Deluxe szczyci się najwyższym stopniem czystości. Woda używana do procesu produkcji pochodzi ze studni artezyjskich i wydobywana jest z głębokości ponad 280 m. Spirytus zbożowy, używany do produkcji wódki Deluxe, wytwarzany jest w małych partiachw sześciokolumnowej instalacji odpędowej.

 

Wódka Deluxe na etapie swej produkcji poddawana jest procesowi siedmiokrotnej destylacji, a na szczególną uwagę zasługuje trzykrotny, unikalny proces filtracji. Pierwsza filtracja tzw. srebrna odbywa się w stałej temperaturze, poprzez elementy filtrujące wypełnione srebrem i bezpyłowym węglem aktywowanym, pochodzącym z łupin kokosa. Druga filtracja kryształowa dokonywana jest w kolumnach wypełnionych kryształami kwarcu oraz granulami bursztynu. Trzecia filtracja tzw. złota oznacza filtrację wódki przez elementy filtrujące wypełnione złotem.